INTENSYWNE SZKOLENIE

Witajcie

Dawno mnie nie było ale to z powodu intensywnego szkolenia, również w weekendy. Moi kursanci także często pytają, dlaczego tak dawno nic nie wpisywałem na blogu. Obiecuję, że nadrobię te zaległości.

Jak widać na zdjęciu powyżej, szkolimy całymi dniami, od wczesnego ranka do  późnej nocy. Wszystkie nasze Fiaty Panda oraz najnowszy nabytek Fiat 500, są eksploatowane maksymalnie jak tylko się da. Wiele osób szkolonych przeze mnie w okresie od mojego ostatniego wpisu zakończyło szkolenie, jak również pomyślnie zdało egzaminy państwowe. W tym kilkoro kursantów spoza naszego kraju. Wczoraj zdała egzamin dziewczyna z Norwegii, studiująca  w Poznaniu. Niedawno nauczyciel języka angielskiego pochodzący z Wielkiej Brytanii, uczący tego języka  polskich studentów, który również pomyślnie przeszedł egzamin. Samo szkolenie było również pomocne dla mnie. Ja uczyłem go zasad i przepisów ruchu drogowego, a on był dla mnie ,,surowym korepetytorem” mojego angielskiego. Jestem mu za to wdzięczny i teraz mogę szkolić osoby spoza naszego kraju bardziej literacką angielszczyzną ;-).

Nie miej jednak, najwięcej naszych kursantów jest z Polski. Mam wiele fajnych obserwacji i spostrzeżeń, którymi niebawem się z Wami podzielę. Jeżeli macie jakieś pytanie, czy wątpliwości odnośnie waszego szkolenia, ośrodków czy przepisów, piszcie na mój adres e-mail, wyjaśnię i wytłumaczę jak tylko będę potrafił.

(PS)