SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Witam Was

Na początek chciałbym się przyznać, że po Świętach Bożego Narodzenia jestem na diecie :-).  To efekt przejedzenia.Pocieszam się  ze nie jestem w tym odosobniony. Gdy pytałem moich kursantów o samopoczucie, wszyscy odpowiadali podobnie, że strasznie się  przejedli . Chyba wszyscy tak mamy :-).

Chciałem również pogratulować mojej kursantce, która wczoraj zdała egzamin państwowy na prawo jazdy. Zdała za pierwszym razem. Cieszę się, że udało mi się ja dobrze do niego przygotować, tym bardziej, że uczyłem ją sam. Kursantka studiuje w Polsce ale jest  Szwedką  .Całe szkolenie odbywało się w języku angielskim. Zajęcia teoretyczne poprowadził   Karol, nasz instruktor i wykładowca. Natomiast część praktyczną prowadziłem ja .  Jak wiecie nasza szkoła jazdy prowadzi  szkolenia w języku angielskim .  Lubię zajęcia z kursantami – obcokrajowcami. Można dużo dowiedzieć się o ich mentalności, kulturze, ale również dla mnie  jest to  doskonalenie języka.

Dziś kończy się 2015 rok.  Jaki on był? Uważam, że udany. Wielu z Was osiągnęło swój cel, czyli zdobyło prawo jazdy. Wielu z Was już nabiera doświadczenia jako kierowcy. To ogromna satysfakcja mieć świadomość, że niektórym z Was odrobinę w tym mogłem pomóc. Co przyniesie rok 2016 ? Zapewne wielu kolejnych kursantów rozpocznie szkolenie w naszej szkole HigH. To dla mnie wspaniałe zajęcie, móc  uczyć Was, wpajać wiedzę z techniki i przepisów ruchu drogowego. Czasem trzeba wręcz ,,zmuszać”, ale najczęściej wspaniale się z Wami współpracuje.

Chciałem Wam wszystkim podziękować. Tym, których miałem przyjemność poznać osobiście, jak i tych, których znam tylko z racji pisania bloga. Dziękuję wszystkim, którzy dają mi ,,natchnienie” do jego redagowania. Moje pisanie nie było by nic warte, gdyby nie Wy, moje czytelniczki i czytelnicy. Dziękuję za wszystko raz jeszcze.

Wam, moi drodzy, życzę Wszystkiego Co Najlepsze w Nadchodzącym 2016 Roku. Realizacji swoich planów i marzeń, oraz  zawsze mądrej, inteligentnej i bezpiecznej jazdy samochodem :-).

PS. Gdzie się dziś bawicie?  Pamiętajcie, że alkohol nie pasuje do kluczyków samochodowych. Ja ani dziś, ani jutro zapewne nie będę nadawał się do kierowania samochodem :-). Niech zarobią taksówkarze (PS).

Dobrej zabawy i do zobaczenia już w przyszłym roku !!!